Hakkımızda

Yusuf ve İshak Şen kardeşler tarafından, 1960 yılında İzmit Alemdar Cad. Şen iş Merkezi No.46 adresinde,1 matbaa makinası 1 kollu giyotin ile kurulan Matbaamız, yaklaşık 63 yıldır aynı yerde hizmet vermektedir. Geçen sürede ikinci nesil aile bireylerinden Mehmet Akif Şen’in üniversite eğitimini tamamlayıp Marmara Matbaasının yönetimini devralması, kaydedilen gelişmeler ve teknolojik yeniliklere öncü olmak amaçlarıyla, 2000 yılında ÖZŞEN Bilgisayar Form Matbaacılık Sanayii kurulmuştur.

Dünya Bankası verilerine göre Türkiye’de kurulan işletmelerin yüzde 80′inin 5’inci yılına, yüzde 96’sının 10’ıncı yılına ulaşamadığı dikkate alındığında, firmamızın gelmiş olduğu seviyenin önemi daha açık bir biçimde ortaya çıkmaktadır.

1989 yılında Ofset teknolojisine,1992 yılında Bilgisayarlı Kaşe,1994 yılında Sürekli Form teknolojisine geçen firmamız, bugün 12 makina, 3 Bilgisayar ünitesi ile çağın gerektirdiği hız-kalite-uygun fiyat politikası ile hizmetini sürdürmektedir.

Gelişen teknoloji ve değişen ticaret anlayışı ışığında 50 yılı aşkın prensipli çalışma-güven ve kalite ışığında e-ticaret alanına da www.davetiyem.com.tr ile Türkiye ve Dünya ölçeğinde hizmetinizdeyiz..