Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece davetiyem.com.tr’ndan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması davetiyem.com.tr olarak bizim temel yaklaşımımızdır.

Sipariş sırasında verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri davetiyem.com.tr içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve davetiyem.com.tr çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri davetiyem.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının davetiyem.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Müşteri, davetiyem.com.tr internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen müşteriye aittir.

Davetiyem.com.tr, ilgili mevzuat çerçevesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

Davetiyem.com.tr’dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız www.davetiyem.com.tr adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

Davetiyem.com.tr dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, davetiyem.com.tr veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Davetiyem.com.tr, müşteri ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

Davetiyem.com.tr’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.